buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
26
26 27 21
Pi 2718
So 2918
Ni 3220
Po 3321
Wt 2620

Pretty London

Witamy w Pretty London, kompleksowym sklepie dla wszystkich rzeczy związanych z pięknem! Cieszymy się, że możemy otworzyć nasze drzwi i zapewnić naszym cenionym klientom najnowsze i najlepsze produkty w branży. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, pielęgnacji włosów, zapachy i akcesoria najlepszych marek, takich jak OPI, Elizabeth Arden, Brushworks i wiele innych.

Oprócz naszego fantastycznego wyboru oferujemy również porady ekspertów i wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć upragniony wygląd. Nasz personel jest przeszkolony, aby udzielać spersonalizowanych konsultacji i rekomendacji, dzięki czemu opuścisz nasz sklep czując się pewnie i pięknie.

W Pretty London dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą piękna, czy po prostu szukasz nowego produktu do wypróbowania, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i odkrywania z nami świata piękna.

Pretty London

Designer Outlet Warszawa
Sklep P08
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 780 602 920

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta