buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
28
28 29 12
So 2418
Ni 2415
Po 2115
Wt 2615
Śr 1818

KARL LAGERFELD

SKLEP TYMCZASOWO NIECZYNNY


Szanowni Klienci,

Do czasu ponownego otwarcia naszego sklepu
serdecznie zapraszamy do naszych sklepów KARL LAGERFELD:

Designer Outlet Gdańsk
Factory Outlet Wrocław
Factory Outlet Kraków Modlniczka

W powyższych sklepach można dokonywać wymian oraz reklamacji zakupionych u nas produktów.
 


Dom mody KARL LAGERFELD dzieli kultową wizję i estetykę projektu swojego założyciela, Karla Lagerfelda, połączoną ze współczesnym duchem przyszłości.

Marka celebruje jego ogromne dziedzictwo i roznieca jego pasję, intuicję i niewyczerpaną kreatywność w rdzeń swojego DNA.

Oferując inspirowane Paryżem klasyki z rockowym szykiem, portfolio KARL LAGERFELD obejmuje kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także między innymi torby, drobną galanterię skórzaną, obuwie, perfumy, okulary.

Kreatywną wizją domu mody wyznacza dyrektor artystyczny Hun Kim. Dodatkowi członkowie rodziny KARL to między innymi Doradca Stylu Carine Roitfeld, ambasador marki Sebastien Jondeau oraz Amber Valletta.

Marka KARL LAGERFELD jest obecna w ponad 200 sklepach na całym świecie, z kluczowymi lokalizacjami w Paryżu, Londynie, Monachium, Moskwie, Dubaju i Szanghaju.

Marka posiada również sieć hurtowni premium i silną obecność w świecie on-line w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, a flagowy sklep KARL.COM dociera do 96 krajów.

W 2019 roku KARL LAGERFELD dołączył do Fashion Pact, globalnej inicjatywy zrównoważonego rozwoju, której celem jest przekształcenie branży modowej poprzez cele w trzech obszarach: klimatu, bioróżnorodności i ochronnie oceanów.

KARL LAGERFELD

Designer Outlet Warszawa
Sklep 090
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

SKLEP TYMCZASOWO NIECZYNNY

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta