buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 27 14
So 2716
Ni 2615
Po 2514
Wt 2414

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

POLECANE MIEJSCA

Crowne_Plaza_Warsaw_Th_HUB_Exterior.jpg

Crowne Plaza Warsaw & Holiday Inn Express - Warsaw The HUB

Dwumarkowy obiekt hotelowy jest zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie The Warsaw HUB, położonym w samym sercu miasta i najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Warszawy.

Hotel Crowne Plaza Warsaw - The HUB to 212 eleganckich pokoi i apartamentów z nowoczesnym designem i niezbędnymi dla współczesnych podróżujących udogodnieniami. Goście mogą skorzystać z wyróżniającej się oferty gastronomicznej: Signature Bar w lobby hotelu, znajdujący się na 21. piętrze, podniebny skybar – The Roof, czy specjalizująca się w polskiej kuchni restauracja Nova Wola, wszystkie pod czujnym okiem doświadczonego Szefa Kuchni Pawła Suchenka. Hotel oferuje także ponad 1400 metrów kwadratowych, nagrodzonej międzynarodowym wyróżnieniem World Travel Awards, przestrzeń konferencyjną.

W tym samym budynku mieści się Holiday Inn Express- Warsaw The HUB, z 218 wygodnymi pokojami i zawsze wliczonym w cenę śniadaniemEXPRESS Start Breakfast. Bezpośredni dostęp do stacji metra Rondo Daszyńskiego zapewnia szybki i łatwy dojazd z Hoteli do najważniejszych punktów turystycznych i biznesowych w stolicy. 

Crowne Plaza Warsaw - The HUB
Holiday Inn Express Warsaw - The HUB
Rondo Daszyńskiego 2, 00-843 Warszawa
https://cpwarsawthehub.com/


Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Hotel w Piasecznie koło Warszawy stworzony został specjalnie z myślą o gościach podróżujących służbowo.
Dzięki bogatej ofercie konferencyjno – bankietowej i zapleczu gastronomicznemu hotel specjalizuje się również w obsłudze grup turystycznych i biznesowych.
Komfortowe pokoje, świetna kuchnia, bliskość dużych centrów handlowych oraz dogodny dojazd do centrum Warszawy i lotniska im. Fryderyka Chopina daje gościom idealne warunki do pracy, odpoczynku oraz spędzania wolnego czasu.

ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
https://www.desilva.pl/piaseczno/

desilva_hotel.jpg

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta