buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
16
16 16 15
Ni 2013
Po 2414
Wt 2716
Śr 2817
Cz 2817

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

POLECANE MIEJSCA

Crowne_Plaza_Warsaw_Th_HUB_Exterior.jpg

Crowne Plaza Warsaw & Holiday Inn Express - Warsaw The HUB

Dwumarkowy obiekt hotelowy jest zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie The Warsaw HUB, położonym w samym sercu miasta i najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Warszawy.

Hotel Crowne Plaza Warsaw - The HUB to 212 eleganckich pokoi i apartamentów z nowoczesnym designem i niezbędnymi dla współczesnych podróżujących udogodnieniami. Goście mogą skorzystać z wyróżniającej się oferty gastronomicznej: Signature Bar w lobby hotelu, znajdujący się na 21. piętrze, podniebny skybar – The Roof, czy specjalizująca się w polskiej kuchni restauracja Nova Wola, wszystkie pod czujnym okiem doświadczonego Szefa Kuchni Pawła Suchenka. Hotel oferuje także ponad 1400 metrów kwadratowych, nagrodzonej międzynarodowym wyróżnieniem World Travel Awards, przestrzeń konferencyjną.

W tym samym budynku mieści się Holiday Inn Express- Warsaw The HUB, z 218 wygodnymi pokojami i zawsze wliczonym w cenę śniadaniemEXPRESS Start Breakfast. Bezpośredni dostęp do stacji metra Rondo Daszyńskiego zapewnia szybki i łatwy dojazd z Hoteli do najważniejszych punktów turystycznych i biznesowych w stolicy. 

Crowne Plaza Warsaw - The HUB
Holiday Inn Express Warsaw - The HUB
Rondo Daszyńskiego 2, 00-843 Warszawa
https://cpwarsawthehub.com/


Hotel DeSilva Warszawa Piaseczno

Hotel w Piasecznie koło Warszawy stworzony został specjalnie z myślą o gościach podróżujących służbowo.
Dzięki bogatej ofercie konferencyjno – bankietowej i zapleczu gastronomicznemu hotel specjalizuje się również w obsłudze grup turystycznych i biznesowych.
Komfortowe pokoje, świetna kuchnia, bliskość dużych centrów handlowych oraz dogodny dojazd do centrum Warszawy i lotniska im. Fryderyka Chopina daje gościom idealne warunki do pracy, odpoczynku oraz spędzania wolnego czasu.

ul. Puławska 42, 05-500 Piaseczno
https://www.desilva.pl/piaseczno/

desilva_hotel.jpg

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta