buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
0
0 1 -1
So -0-2
Ni -0-3
Po 10
Wt 20
Śr 20

Polo Ralph Lauren

Przedstawiamy nową kolekcję zimową, inspirowaną magią sezonu i eleganckimi stylizacjami, przygotowanymi specjalnie dla Państwa.

Idea marki Ralph Lauren skupia się na ponadczasowych wyborach i gustownych rozwiązaniach, wynikających z założenia, że nasz własny styl powinien być podkreślany przy każdej okazji. Damska, męska i dziecięca kolekcja świąteczna odkrywa różnorodność opcji prezentowych. Odkryj magię tego sezonu i znajdź swój wymarzony prezent w salonie marki Polo Ralph Lauren.

Szukasz idealnego prezentu dla siebie i tych, których kochasz? Nasi specjaliści z radością pomogą w wyborze odpowiedniego prezentu dla Ciebie i Twoich bliskich, w trakcie trwania tego radosnego, świątecznego okresu. Kolekcja Polo Ralph Lauren w tym sezonie zawiera mnóstwo różnych opcji prezentowych wraz z propozycjami stylizacji spośród dostępnych w salonie ubrań i akcesoriów.

Polo Ralph Lauren

Designer Outlet Warszawa
Sklep 069
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 307 36 85

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta