buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
15
Prognoza pogody
15 15 12
Pi 1412
So 2313
Ni 2417
Po 2416
Wt 1716

Polo Ralph Lauren

Salon Polo Ralph Lauren jest otwarty w godzinach
10.00 - 20.00

Autentyczny i kultowy, Polo Ralph Lauren Men to oryginalny symbol nowoczesnego stylu preppy. Biała koszula Oxford wraz z marynarką reprezentują biurowe połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody. Połączenie z dżinsem i ciepłym swetrem zapewni luźniejszy wydźwięk stylizacji.

Polo Ralph Lauren Women przekłada wyrafinowany luksus damskiej odzieży na stylizacje odpowiednie na każdą okazję. Ponadczasowa bluzka, skórzana torba czy luksusowy pikowany płaszcz wyglądają stosownie przez cały dzień, dojeżdżając rano do pracy czy na popołudniowym spotkaniu. Zestaw z dżinsem będzie zarówno elegancki, jak i wygodny.

Polo Ralph Lauren

Designer Outlet Warszawa
Sklep P47
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 737 16 15

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta