buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
11
Prognoza pogody
11 10 9
Po 128
Wt 97
Śr 1510
Cz 1713
Pi 1710

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren łączy klasyki rodem z Ivy League i tradycyjną angielską modę męską z ubraniami widzianymi w centrach dużych miast i typowo amerykańskimi, sportowymi stylizacjami. Kolekcja Polo prezentuje jedyną w swoim rodzaju wizję stylowej i ponadczasowej mody męskiej trafiającej do wszystkich generacji mężczyzn. Kolekcja damska to ponadczasowe podstawy dopracowane w każdym detalu, tworzące nienaganne stylizacje w szykownym, ale nowoczesnym duchu. Polo pozostaje zgodny ze swoim dziedzictwem jednocześnie wpisując się w trendy sezonu.

Outlet Polo Ralph Lauren jest dostępny online! Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada:
1. Zadzwoń pod +48 22 737 16 15 i umów się na konsultację wideo. Sprzedawcy pomogą Ci w doborze ubrań.
2. Pod adresem digitalcatalogue.rloutletstores.com masz możliwość zapoznać się z ofertą salonu i złożyć zamówienie online.

Za zakupy zapłacisz bezpiecznie przez internet. Twoje nowe ubrania Polo Ralph Lauren będą dostarczone kurierem bezpośrednio pod podany adres. Zapraszamy do kontaktu!

Polo Ralph Lauren

Designer Outlet Warszawa
Sklep 069
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 307 36 85

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta