buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
-2
-2 -1 -4
Śr -1-3
Cz -0-3
Pi -1-4
So -1-3
Ni -2-4

Polo Ralph Lauren

Odkryj najnowszą kolekcję jesienną. Oryginalne amerykańskie podejście Polo Ralpha Laurena do stylu łączy elementy, które są w równym stopniu klasyczne, jak i nowoczesne. Połączenie tradycyjnych detali i designu tworzy hołd dla Polo Ralph Lauren. Ta niezrównana dbałość o szczegóły i nacisk na rzemiosło sprawiają, że każda część garderoby jest ikoną, która pozostanie aktualna i stylowa przez pokolenia.

Kwintesencja stylu preppy jest prezentowana w luksusowych tkaninach, eleganckich sylwetkach i bogatych kolorach jesieni na terenie kampusu. Ponadczasowe, tradycyjne elementy inspirowane bogatymi kolorami i naturalnym pięknem wsi, z naciskiem na wyjątkową dbałość o szczegóły w całej kolekcji. Kolekcja jesienna czeka na Ciebie w sklepie: poznaj wszechstronne fasony dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Polo Ralph Lauren

Designer Outlet Warszawa
Sklep 069
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 307 36 85

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta