buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
21
21 21 10
Ni 2011
Po 128
Wt 117
Śr 125
Cz 66

Marc O’Polo

SUSTAINABILITY. IT’S ON US.

MARC O’POLO oznacza współczesny styl życia, który łączy autentyczną nowoczesność z wyluzowanym skandynawskim etosem. Komfort, który idzie w parze z jakością i wartością.

Firma MARC O’POLO została założona w Sztokholmie w 1967 roku. Wizją założycieli było stworzenie mody, która jest trwała i wykonana z naturalnych tkanin - ponadczasowa, a jednocześnie zgodna z najnowszymi trendami. Wizja ta do dziś przyświeca i inspiruje markę. Oprócz odzieży, asortyment obejmuje również akcesoria, buty, stroje kąpielowe i plażowe, okulary, modę dziecięcą i kolekcję domową.

 

 

Marc O’Polo

Designer Outlet Warszawa
Sklep 070
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 547 06 50

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta