buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
16
16 15 15
Ni 2013
Po 2414
Wt 2716
Śr 2817
Cz 2817

Love IT

Pizzeria Love IT zrodziła się z potrzeby rozpowszechnienia tradycji włoskiej kuchni na resztę świata, poczyniając od oryginalnych smaków, po wysoką jakość surowców. Pochodząca od mistrzów wyrobu pizzy, została pizza LOVE IT została uznana przez UNESCO za dziedzictwo kulturowe. Pizza LOVE IT w swojej prostocie zaspokaja wszystkie potrzeby – szczęścia i chęci spędzania czasu wspólnie z bliskimi.

Sekret kryje się u podstaw, w formie ciasta do pizzy, którego twórcą jest Giorgio Sabbatini,  wielokrotnie nagradzany włoski mistrz robienia pizzy. Istotą jest lekkość, która opiera się na prostych składnikach oraz odpowiednie dobranych rodzajów mąk i włoskich oliw. Dzięki tym zasadom, gwarantowana jest jakość i bogatość aromatów na wszystkie sezony. 

Wszystkie nasze wyroby powstały zgodnie z filozofią lekkości smaków, dzięki czemu pizza jest nie tylko smaczna, ale również lekkostrawna.

Oznacza to, że możesz jeść tyle pizzy, ile chcesz, a przede wszystkim w smakach, na jakie masz ochotę!

Love IT jest zawsze idealnym rozwiązaniem dla Twojej nieposkromionej chęci na pizzę na każdą okazję. Jest znakomitym wyborem na przerwę w zakupach, lunch albo zwykłą przekąskę.

Pizzeria LOVE IT została zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć środowisko zarówno przyjazne i funkcjonalne. LOVE IT daję Ci możliwość wyboru, niezależnie czy chcesz zjeść gotową pizzę przy ladzie, lub zamówić na wynos, zawsze możesz dostosować smak pizzy zgodnie z tym, na co masz ochotę.

Zamów pizzę LOVE IT już dostępną na Wolt, Bolt i Pyszne.pl

Love IT

Designer Outlet Warszawa
Sklep R2
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 725 002 176

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta