buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
21
Prognoza pogody
21 22 17
Ni 1811
Po 1710
Wt 1413
Śr 1513
Cz 1312

Green Caffe Nero

Wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Panowie Gerry Ford i Adam Ringer spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Obaj wierzyli, że prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu. Tak powstała nasza sieć kawiarni, która od 2012 roku należy do grona najprężniej rozwijających się w Polsce.

W Green Caffè Nero każda filiżanka kawy zaczyna się od doskonale skomponowanego espresso o wyczuwalnej karmelowo-czekoladowej nucie. Espresso stanowi bazę każdej przygotowywanej u nas kawy, a jego zrobienie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego nasi bariści szkolą się przez wiele tygodni, by osiągnąć mistrzostwo w sztuce parzenia espresso.

Green Caffe Nero to także świeże, naturalne jedzenie. U sprawdzonych lokalnych dostawców wybieramy produkty, z których przygotowujemy jedzenie na miejscu i na wynos. Nasze bagietki i croissanty, codziennie wypiekamy w naszej kawiarni a kanapki przygotowujemy na miejscu ze świeżych składników. Nasze ciasta i ciasteczka przygotowujemy z własnych receptur w lokalnej warszawskiej cukierni pod bacznym okiem naszego szefa kuchni Wojtka. Kawiarnia w Designer Outlet Warszawa została indywidualnie zaprojektowana i współtworzona przez polskich artystów-rzemieślników; począwszy od rzeźbionego drewnianego baru po ręcznie wykonane metalowe okucia.

Chcieliśmy, aby nasz lokal były wypełniony gwarem kawiarnianym, ale i poczuciem komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. Wyróżnia nas swobodna i niezobowiązująca atmosfera, luźna obserwacja tego jak życie toczy się obok - oto definicja naszego stylu.

Green Caffe Nero

Designer Outlet Warszawa
Sklep R7
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta