buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 27 14
So 2716
Ni 2615
Po 2514
Wt 2414

Green Caffe Nero

Wszystko zaczęło się od pewnego spotkania. Panowie Gerry Ford i Adam Ringer spotkali się na początku 2012 roku i odkryli, że wiele ich łączy. Obaj wierzyli, że prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu. Tak powstała nasza sieć kawiarni, która od 2012 roku należy do grona najprężniej rozwijających się w Polsce.

W Green Caffè Nero każda filiżanka kawy zaczyna się od doskonale skomponowanego espresso o wyczuwalnej karmelowo-czekoladowej nucie. Espresso stanowi bazę każdej przygotowywanej u nas kawy, a jego zrobienie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego nasi bariści szkolą się przez wiele tygodni, by osiągnąć mistrzostwo w sztuce parzenia espresso.

Green Caffe Nero to także świeże, naturalne jedzenie. U sprawdzonych lokalnych dostawców wybieramy produkty, z których przygotowujemy jedzenie na miejscu i na wynos. Nasze bagietki i croissanty, codziennie wypiekamy w naszej kawiarni a kanapki przygotowujemy na miejscu ze świeżych składników. Nasze ciasta i ciasteczka przygotowujemy z własnych receptur w lokalnej warszawskiej cukierni pod bacznym okiem naszego szefa kuchni Wojtka. Kawiarnia w Designer Outlet Warszawa została indywidualnie zaprojektowana i współtworzona przez polskich artystów-rzemieślników; począwszy od rzeźbionego drewnianego baru po ręcznie wykonane metalowe okucia.

Chcieliśmy, aby nasz lokal były wypełniony gwarem kawiarnianym, ale i poczuciem komfortu, relaksu, ciepła i przytulności. Wyróżnia nas swobodna i niezobowiązująca atmosfera, luźna obserwacja tego jak życie toczy się obok - oto definicja naszego stylu.

Green Caffe Nero

Designer Outlet Warszawa
Sklep R7
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 514 616 607

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta