buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
15
Prognoza pogody
15 15 12
Pi 1412
So 2313
Ni 2417
Po 2416
Wt 1716

Geox

GEOX to włoska firma słynąca z projektowania oraz produkcji obuwia i odzieży dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Znana jest z wprowadzenia rewolucyjnej technologii umożliwiającej obuwiu „oddychanie”, rozpoznawanej poprzez koncept perforowanej podeszwy. Styl, jakość oraz innowacyjna myśl technologiczna to filozofie przewodnie marki. Mający swoją główną siedzibę we Włoszech, Geox dostępny jest w ponad 1200 sklepach własnych na całym świecie, w których prezentuje produkty będące odwzorowaniem kluczowych wątków marki.

Nazwa marki Geox powstała z połączenia greckiego słowa „geo” (ziemia) i litery „x”, która symbolizuje nowoczesne technologie. Koncepcja oddychających butów i kurtek opiera się na filozofii komfortu, której istotnym założeniem jest zapewnienie harmonii między ziemią, po której wszyscy stąpamy, a powietrzem, którym oddychamy. Istota patentu opiera się na synergii otaczających nas żywiołów, co pozwala tworzyć przyjazne dla ciała i stóp środowisko życia, będąc gwarancją komfortu i dobrego samopoczucia. Rozwiązania technologiczne stosowane w obuwiu i odzieży Geox są chronione przez ponad 60 różnych patentów.

Geox

Designer Outlet Warszawa
Sklep P35
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

22 398 89 97

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta