buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
16
16 16 16
Ni 2114
Po 2314
Wt 2716
Śr 2817
Cz 2817

Geox

GEOX to włoska firma słynąca z projektowania oraz produkcji obuwia i odzieży dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Znana jest z wprowadzenia rewolucyjnej technologii umożliwiającej obuwiu „oddychanie”, rozpoznawanej poprzez koncept perforowanej podeszwy. Styl, jakość oraz innowacyjna myśl technologiczna to filozofie przewodnie marki. Mający swoją główną siedzibę we Włoszech, Geox dostępny jest w ponad 1200 sklepach własnych na całym świecie, w których prezentuje produkty będące odwzorowaniem kluczowych wątków marki.

Nazwa marki Geox powstała z połączenia greckiego słowa „geo” (ziemia) i litery „x”, która symbolizuje nowoczesne technologie. Koncepcja oddychających butów i kurtek opiera się na filozofii komfortu, której istotnym założeniem jest zapewnienie harmonii między ziemią, po której wszyscy stąpamy, a powietrzem, którym oddychamy. Istota patentu opiera się na synergii otaczających nas żywiołów, co pozwala tworzyć przyjazne dla ciała i stóp środowisko życia, będąc gwarancją komfortu i dobrego samopoczucia. Rozwiązania technologiczne stosowane w obuwiu i odzieży Geox są chronione przez ponad 60 różnych patentów.

Geox

Designer Outlet Warszawa
Sklep 012
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 398 89 97

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta