buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 30 21
Ni 3220
Po 3221
Wt 2721
Śr 2719
Cz 2019

Geox

GEOX to włoska firma słynąca z projektowania oraz produkcji obuwia i odzieży dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Znana jest z wprowadzenia rewolucyjnej technologii umożliwiającej obuwiu „oddychanie”, rozpoznawanej poprzez koncept perforowanej podeszwy. Styl, jakość oraz innowacyjna myśl technologiczna to filozofie przewodnie marki. Mający swoją główną siedzibę we Włoszech, Geox dostępny jest w ponad 1200 sklepach własnych na całym świecie, w których prezentuje produkty będące odwzorowaniem kluczowych wątków marki.

Nazwa marki Geox powstała z połączenia greckiego słowa „geo” (ziemia) i litery „x”, która symbolizuje nowoczesne technologie. Koncepcja oddychających butów i kurtek opiera się na filozofii komfortu, której istotnym założeniem jest zapewnienie harmonii między ziemią, po której wszyscy stąpamy, a powietrzem, którym oddychamy. Istota patentu opiera się na synergii otaczających nas żywiołów, co pozwala tworzyć przyjazne dla ciała i stóp środowisko życia, będąc gwarancją komfortu i dobrego samopoczucia. Rozwiązania technologiczne stosowane w obuwiu i odzieży Geox są chronione przez ponad 60 różnych patentów.

Geox

Designer Outlet Warszawa
Sklep 012
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 398 89 97

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta