buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
13
Prognoza pogody
13 13 7
So 123
Ni 175
Po 203
Wt 70
Śr 8-1

Skechers

Wygodne i nowoczesne ...styl na wysokich obrotach... Skechers to globalna marka oferująca sportowe, oraz modne codzienne obuwie dla każdego wieku, preferencji i stylu życia na całym świecie. Skechers USA projektuje, produkuje i posiada w swojej ofercie ponad 3000 modeli butów dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Swój sukces zawdzięcza: pracownikom, wysokiej jakości produktom, szerokiej gamie modeli obuwia o różnorodnym stylu - jak również zróżnicowanym kanałom dystrybucji krajowej i międzynarodowej. Skechers USA oferuje obuwie sportowe oraz codzienne. Dodatkowo w asortymencie marki można znaleźć torby, plecaki, okulary, akcesoria, skarpety oraz wiele innych produktów.

 

W kampanie marketingowe Skechers USA zaangażowało się wiele gwiazd i artystów światowej sławy – firma promowana jest między innymi przez piosenkarki Demi Lovato i Meghan Trainor, światowej sławy perkusistę Ringo Starr, modelkę i aktorkę Kelly Brook. Ponadto, wielki bokser Sugar Ray Leonard, mistrz Boston Marathon znany biegacz Kara Goucher, golfista Matt Kuchar, Belén Mozo oraz Colin Montgomerie również aktywnie promują markę Skechers USA.

Skechers

Designer Outlet Warszawa
Sklep P8
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 726 84 93

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta

Teaser

Szanowni Państwo

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że wszystkie sklepy znajdujące się na terenie Designer Outlet Warszawa stosują się do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku.