buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
15
Prognoza pogody
15 15 12
Pi 1412
So 2313
Ni 2417
Po 2416
Wt 1716

PRACUJMY RAZEM

WYNAJEM

Witamy w Designer Outlet Warszawa, jedynym centrum outletowym typu premium w stolicy Polski.

Designer Outlet Warszawa oferuje ponad 100 modowych i lifestylowych marek takich jak Armani, Boss, Michael Kors, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Furla, Guess, a także Adidas, Nike, Levi’s i wiele innych, w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%, każdego dnia.

Zasięg oddziaływania centrum obejmuje najbogatsze regiony Polski - to 4,3 miliona mieszkańców oddalonych od centrum o 90 minut jazdy. Unikatowa architektura wzorowana jest na warszawskim Starym Mieście. Designer Outlet Warszawa to ponad 100 sklepów na powierzchni najmu brutto 17.000 m2 i 2,4 miliona odwiedzających rocznie. Centrum jest zarządzane przez ROS Retail Outlet Shopping, jednego z największych operatorów centrów outletowych w Europie.

Designer Outlet Warszawa się powiększa.

Centrum zostanie rozbudowane o kolejne 5.500 m2, dzięki czemu stanie się jednym z największych outletów w Polsce.

Oferta będzie wzbogacona o ponad 30 dodatkowych sklepów w nowym skrzydle budynku, strefa gastronomiczna zostanie wyremontowana i zyska stylowy wygląd. Dodatkowo, powstanie garaż wielopoziomowy, który powiększy parking o 500 dodatkowych miejsc. Otwarcie jest planowane na jesień 2020.

Chciałbyś być częścią jednego z najbardziej popularnych centrów outletowych w Polsce?

Skontaktuj się z działem leasingu.

KONTAKT

Justyna Głowacka
Leasing Manager

M +48 695 454 803
justyna.glowacka@ros-management.com

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta