buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
1
Prognoza pogody
1 1 0
Po 0-1
Wt 00
Śr -0-0
Cz 1-1
Pi 0-1

PRACUJMY RAZEM

WYNAJEM

Witamy w Designer Outlet Warszawa, jedynym centrum outletowym typu premium w stolicy Polski.

Designer Outlet Warszawa oferuje ponad 100 modowych i lifestylowych marek takich jak Armani, Boss, Michael Kors, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Furla, Guess, a także Adidas, Nike, Levi’s i wiele innych, w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%, każdego dnia.

Zasięg oddziaływania centrum obejmuje najbogatsze regiony Polski - to 4,3 miliona mieszkańców oddalonych od centrum o 90 minut jazdy. Unikatowa architektura wzorowana jest na warszawskim Starym Mieście. Designer Outlet Warszawa to ponad 100 sklepów na powierzchni najmu brutto 17.000 m2 i 2,4 miliona odwiedzających rocznie. Centrum jest zarządzane przez ROS Retail Outlet Shopping, jednego z największych operatorów centrów outletowych w Europie.

Designer Outlet Warszawa się powiększa.

Centrum zostanie rozbudowane o kolejne 5.500 m2, dzięki czemu stanie się jednym z największych outletów w Polsce.

Oferta będzie wzbogacona o ponad 30 dodatkowych sklepów w nowym skrzydle budynku, strefa gastronomiczna zostanie wyremontowana i zyska stylowy wygląd. Dodatkowo, powstanie garaż wielopoziomowy, który powiększy parking o 500 dodatkowych miejsc. Otwarcie jest planowane na jesień 2020.

Chciałbyś być częścią jednego z najbardziej popularnych centrów outletowych w Polsce?

Skontaktuj się z działem leasingu.

KONTAKT

Justyna Głowacka
Leasing Manager

M +48 695 454 803
justyna.glowacka@ros-management.com

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta