buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 30 21
Ni 3220
Po 3221
Wt 2721
Śr 2719
Cz 2019

Gant

Marka GANT to przede wszystkim koszule o bogatym dziedzictwie i historii, stworzone przez założyciela marki Bernarda Gantmachera. Biała, zapinana na guziki po raz pierwszy noszona przez angielskich graczy w polo pod koniec lat 40., była niezbędnym elementem garderoby każdego, dobrze ubranego mężczyzny. 
To, co kiedyś było sklepem rodzinnym, jest teraz globalną, najlepiej sprzedającą się marką na świecie. Chociaż koszula GANT niewątpliwie ewoluowała przez lata zmieniając swój styl, to nadal pozostaje ona naszym sercem i duszą.

Marka GANT definiuje styl charakteryzujący się jednocześnie swobodą i elegancją.

Zapraszamy do naszego salonu zarówno mężczyzn ceniących dobry styl, najlepsze tkaniny i oryginalne wzornictwo, jak i kobiety które z pewnością znajdą dla siebie idealną odzież i dodatki.
W ofercie salonu są propozycje, które pozwolą ubrać się od stóp do głów. Profesjonalnie pomożemy skompletować cały total look oraz dobierzemy akcesoria, takie jak paski czy torby, które stanowią świetną kompozycję z nasza ofertą odzieży.

Salon GANT to idealne miejsce dla wszystkich wielbicieli wysokiej jakości, niebanalnych projektów i eleganckiego luzu. Zapraszamy!

Gant

Designer Outlet Warszawa
Sklep W12
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 538 509 725

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta