buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
8
8 9 7
So 106
Ni 115
Po 145
Wt 147
Śr 109

Gant

Marka GANT to przede wszystkim koszule o bogatym dziedzictwie i historii, stworzone przez założyciela marki Bernarda Gantmachera. Biała, zapinana na guziki po raz pierwszy noszona przez angielskich graczy w polo pod koniec lat 40., była niezbędnym elementem garderoby każdego, dobrze ubranego mężczyzny. 
To, co kiedyś było sklepem rodzinnym, jest teraz globalną, najlepiej sprzedającą się marką na świecie. Chociaż koszula GANT niewątpliwie ewoluowała przez lata zmieniając swój styl, to nadal pozostaje ona naszym sercem i duszą.

Marka GANT definiuje styl charakteryzujący się jednocześnie swobodą i elegancją.

Zapraszamy do naszego salonu zarówno mężczyzn ceniących dobry styl, najlepsze tkaniny i oryginalne wzornictwo, jak i kobiety które z pewnością znajdą dla siebie idealną odzież i dodatki.
W ofercie salonu są propozycje, które pozwolą ubrać się od stóp do głów. Profesjonalnie pomożemy skompletować cały total look oraz dobierzemy akcesoria, takie jak paski czy torby, które stanowią świetną kompozycję z nasza ofertą odzieży.

Salon GANT to idealne miejsce dla wszystkich wielbicieli wysokiej jakości, niebanalnych projektów i eleganckiego luzu. Zapraszamy!

Gant

Designer Outlet Warszawa
Sklep 088
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 538 509 725

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta