buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
-2
-2 -1 -3
Śr -1-3
Cz -0-3
Pi -1-4
So -1-3
Ni -2-4

OSZCZĘDZAJ JESZCZE WIĘCEJ

ZAKUPY TAX FREE

Designer Outlet Warszawa pozwala na jeszcze większe oszczędności dzięki programowi TAX FREE. Dowiedz się jak szybko uzyskać zwrot podatku i ciesz się zakupami w jeszcze niższej cenie!

Komu przysługuje zwrot podatku?

Każdy turysta mieszkający na stałe poza Unią Europejską, który zrobi zakupy za minimum 200 zł brutto (z wyłączeniem zakupów na fakturę VAT) może ubiegać się o zwrot podatku. Zwrot podatku nastąpi, jeżeli zakupione produkty w oryginalnym opakowaniu zostaną wywiezione poza teren Unii Europejskiej w ciągu 3 miesięcy licząc od miesiąca ich zakupu.

Jak mogę otrzymać zwrot podatku?

To bardzo proste! W trakcie zakupów upewnij się, że sklep jest uczestnikiem programu tax free. Zgłoś chęć skorzystania z tax free i formę dokumentu, jaką chcesz otrzymać (wydruk lub elektroniczna). Dokument zostanie elektronicznie przekazany na granicę, ale pamiętaj, aby mieć go ze sobą i pokazać funkcjonariuszowi służby celno-skarbowej przy wyjeździe z kraju. Masz już wszystko! Podatek może zwrócić operator świadczący takie usługi (np.: Global Blue, Planet). Designer Outlet Warszawa daje możliwość odebrania zwrotu podatku na miejscu w kantorze. To Ty wybierasz, czy chcesz już teraz mieć środki na kolejne zakupy, czy może wolisz otrzymać je po powrocie do kraju.

W jakiej formie otrzymam pieniądze?

Podatek może być zwrócony w gotówce lub w formie bezgotówkowej.

 

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta