buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
21
21 21 11
Ni 2011
Po 128
Wt 117
Śr 125
Cz 66

Volcano

Volcano – marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku w projektowaniu i tworzeniu ubrań casualowych.
Poczuj komfort w każdych warunkach
Projektujemy kolekcje, które stanowią esencję stylu casual. Klasyczny krój, uniwersalne wzory oraz dbałość o jakość produkcji i detale sprawia, że nasze ubrania są ponadczasowe. To właśnie wyróżnia markę Volcano - trwałość i uniwersalność.

Otul się fakturą materiału
Natura jest wpisana w nasze DNA. Dlatego nasze ubrania wykonane są z miękkich, miłych w dotyku i naturalnych tkanin. Zapewniając tym samym maksymalny komfort i swobodę oraz dając poczucie bezpieczeństwa, tak bardzo nam potrzebne na co dzień, gdziekolwiek jesteśmy. W ubraniach staramy się łączyć styl i funkcjonalność.
Szanuj, to co kochasz
W Volcano przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska i szanujemy naturę. Volcano, to odzież casual dla kobiet i mężczyzn projektowana z poszanowaniem środowiska naturalnego i w myśl idei mody zrównoważonej, wykorzystując m.in. ekologiczne surowce w produkcji.
Zwracamy uwagę na wysoką jakość produkcji oraz dobór materiałów, które pozwalają zachować wysoką jakość ubrań na dłużej.
Komfort bycia sobą
Cenimy siłę pasji, komfort bycia sobą, niezależnie od wieku. Jesteśmy dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, ruch I aktywność. W Volcano, to my dopasowujemy się do Twojego stylu życia.

Wybieraj jakość i komfort na lata.
#allconditionscomfort
www.volcano.pl

Nowa kolekcja jesień – zima 22/23 BLISKO NATURY

Volcano

Designer Outlet Warszawa
Sklep 061
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 668 912 243

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta