buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 30 21
Ni 3220
Po 3221
Wt 2721
Śr 2719
Cz 2019

Puma

PUMA jest jedną z wiodących marek sportowych na świecie, projektującą, rozwijającą, i sprzedającą obuwie, odzież i akcesoria. Od ponad 65 lat firma PUMA produkuje najbardziej innowacyjne produkty dla najszybszych sportowców na świecie. PUMA oferuje wydajne sportowe produkty, w głównych kategoriach towarowych jak Bieganie, Piłka Nożna, Golf, Trening oraz Motorsport. PUMA dodatkowo angażuje się w ekscytującą współpracę z renomowanymi projektantami, takimi jak STAPLE, STAMPD czy TRAPSTAR, aby wprowadzać innowacyjne i szybkie wzory do świata sportu. Grupa PUMA posiada marki PUMA i COBRA Golf oraz spółkę zależną Dobotex produkująca bieliznę. Firma PUMA dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach i zatrudnia ponad 13 000 osób na całym świecie.

W 2013 roku Bjørn Gulden (CEO) przedstawił nowe oświadczenie misji PUMA: Być najszybszą marką sportową na świecie. Misja firmy nie tylko odzwierciedla nowe pozycjonowanie marki PUMA jako "Forever Faster", ale także stanowi główną zasadę dla firmy wyrażoną poprzez wszystkie jej działania i decyzje. Naszym celem jest szybkie reagowanie na nowe trendy, szybkie wprowadzanie na rynek nowych innowacji, szybkie podejmowanie decyzji oraz szybkie rozwiązywanie problemów dla naszych partnerów.

Puma

Designer Outlet Warszawa
Sklep 050
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 737 15 76

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta