buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
26
26 27 21
Pi 2718
So 2918
Ni 3220
Po 3321
Wt 2620

Olsen

Modne, eleganckie i ponadczasowe ubrania od niemieckiej firmy Olsen, to jakość poparta, ponad 120 letnim dziedzictwem marki. Inspirujemy kobiety w ponad 20 krajach, prezentując bestsellerowe i stylowe rozwiązania na co dzień. Kochamy modę, żyjemy nią i nieustannie trzymamy rękę na pulsie bieżących trendów!

Firma Olsen, co roku kreuje 16 nowych kolekcji, które świetnie ze sobą respondują, tworząc modne, dopasowane stylizację na wiele sezonów. Dzięki, wprowadzaniu bogatego asortymentu, każda kobieta jest w stanie znaleźć dla siebie idealne, wyjątkowe ubranie niezależnie od okazji. Odzież damska od Olsen, dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów od 34 do 48, ponieważ chcemy, by każda z Pań mogła się poczuć wyjątkowo.

Wysokojakościowe, niezawodne produkty dostępne są w luksusowych butikach na całym świecie. Zaprojektowane w Europie, świetnie nawiązują do lokalnej estetyki i ponadczasowej elegancji. W ofercie Olsen dostępne są: jeansowe spodnie, zwiewne sukienki, kobiece koszule i luksusowe akcesoria, które zestawione ze sobą Tworzą niebanalną i spójną całość.

To idealne miejsce by sprawić sobie lub bliskiej osobie stylowy prezent, który zachwyca.

Olsen

Designer Outlet Warszawa
Sklep W08
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 785 657 367

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta