buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
27
27 27 14
So 2716
Ni 2615
Po 2514
Wt 2414

Chellena

SKLEP TYMCZASOWO NIECZYNNY


Chellena powstała z miłości do natury. Naszą markę tworzymy by zaprzyjaźnić się ze światem. Koncentrujemy się na zrównoważonych praktykach, aby tworzyć trwałe, ponadczasowe kolekcje wykonane z naturalnych materiałów i tradycyjnych technik. Chellena weszła na rynek ze współczesną wizytówką romantycznych sukienek, bluzek w stylu boho zainspirowanych stylem vintage.

Charakterystyka estetyki Chelleny opiera się na romantyzmie, ponadczasowej elegancji i kuszącej wakacyjnej atmosferze. Minimalistyczny nastrój uzupełniają kobiece detale w tym charakterystyczne guziki, marszczenia, koronki, kokardki i szydełkowe wykończenia. Nasze fasony przemawiają do wygody wszechstronności i niewymuszonego blasku. Chellena wyróżnia się delikatnymi odcieniami pasteli od beżu po róż jej romantyczny nadruk kwiatowy sprawi, że przeniesie Cię do świata natury.

Nasze motto to: "jeżeli korzystasz z zasobów świata, powinnaś coś zrobić, aby je uzupełnić". 

Chellena

Designer Outlet Warszawa
Sklep W17
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

SKLEP TYMCZASOWO NIECZYNNY

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta