buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
21
21 21 11
Вс 2011
Пн 128
Вт 117
Ср 125
Чт 66

Mammut

Założona w 1862 roku firma MAMMUT jest szwajcarską firmą outdoorową, która dostarcza wysokiej jakości produkty dla fanów sportów górskich na całym świecie. Ta wiodąca międzynarodowa marka premium to bezpieczeństwo i pionierskie innowacje od ponad 155 lat. Produkty MAMMUT łączą funkcjonalność i wydajność z nowoczesnym wzornictwem, kreują nowe trendy oraz wyznaczają standardy jakości i innowacyjności. MAMMUT prowadzi również szeroko zakrojone działania na rzecz ekologii, pod hasłem Mammut „We care” kryje się czysta i etyczna produkcja, ochrona zwierząt, zredukowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Dzięki połączeniu sprzętu, obuwia i odzieży, MAMMUT jest jednym z najbardziej kompletnych dostawców na rynku outdoorowym. Każda kolekcja jest zgodna z bieżącymi trendami, a zastosowane materiały i technologie sprawiają, za każdy znajdzie produkt, w którym będzie się świetnie czuł i wyglądał, ale też będzie przeżywał swoje górskie przygody w pełni.

Mammut

Designer Outlet Warszawa
Sklep W12
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 511 818 630

www.mammut-piaseczno.pl

Мой список пожеланий

Мой список пожеланий пустой