buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecrowndelete-smalldownload-smallfacebookglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-smallsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-coffeeservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-phoneservice-shuttle-busservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifitraintwittervimeoyoutubezoom
Otwarte dzisiaj 10:00 - 21:00
Otwarte dzisiaj 10:00 - 21:00

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

CENTRUM W MOIM STYLU

W moim stylu. Kochamy indywidualność, co odzwierciedla szeroki wachlarz oferowanych przez nas marek. Designer Outlet Warszawa oferuje dzięki ponad 100 markom i wyjątkowym rabatom najlepsze możliwości zrobienia zakupów. Zaledwie 30 minut od przepięknego centrum Warszawy i 20 minut od Lotniska Chopina w Warszawie. Dojedziesz tu samochodem lub autobusem. Odnajdź swój styl w butikach zagranicznych projektantów.

Designer Outlet Warszawa jest wyjątkowy, tak jak Ty. Architektura budynku nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta, w którym widoczne są wpływy późnego baroku. Znajdziesz tu ponad 100 marek projektantów takich jak Hugo Boss, Liu Jo, Max-Mary, Furli, Michael Kors oraz innych marek premium. Przez cały rok oferujemy je w cenach niższych o 30 do 70%.