buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
-2
-2 -1 -4
Śr -1-3
Cz -0-3
Pi -1-4
So -1-3
Ni -2-4

Jesteśmy myślami z całą społecznością ukraińską. Jak realnie można pomóc naszym sąsiadom?

Jest wiele sposobów, ale pamiętajmy aby pomagać rozsądnie i wybierać wśród zweryfikowanych organizacji. Wspierajmy wszyscy organizacje pozarządowe. Zachęcamy do pomocy w zebraniu dodatkowych środków.

Gdzie szukać informacji o potrzebnej pomocy?

Polska Akcja Humanitarna

Polska Akcja Medyczna

Polski Czerwony Krzyż

Caritas

Fundacja Siępomaga.pl

SOS Wioski Dziecięce

Unicef Polska

Osoby, które chcą przekazać żywność prosimy o przekazywanie darów na zbiórkę Fundacji Bank Żywności SOS w Warszawie - oficjalna współpraca z Urzędem m.st. Warszawy. 
Informacje o zbiórce można znaleźć na stronie:  https://bzsos.pl/2022/godnie-przetrwac-jedzenie-dla-ludzi-z-ukrainy/#

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta