buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
25
Prognoza pogody
25 25 19
Śr 2616
Cz 2618
Pi 2518
So 2118
Ni 2016

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

NOWOŚCI & WYDARZENIA

PRZYGOTUJ SIĘ NA MARATON ZAKUPÓW!

Do biegu, gotowi, start!

W dniach 28.09 - 03.10 zapraszamy na Maraton Zakupów w Designer Outlet Warszawa! Czekają na Was wyjątkowe promocje nawet do -80%, specjalne rabaty i oferty na produkty najlepszych marek.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy!

Lista promocji zostanie opublikowana 25.09 (piątek).

DO_MaratonZakupow_wrzesien2020_ReklamaFB_InstagramPOST_1080x1080_011.png
DOW_JEANS_wrzesien_2020_INSTASTORIES.png

Tydzień pełen rabatów 30-70% - 7-12 września

#Jeanswmoimstylu

Kochamy jeans! Jest ponadczasowy, zawsze w trendzie, niepowtarzalny… taki jak Ty!

Podczas akcji #Jeanswmoimstylu w Designer Outlet Warszawa najmodniejsze jeansowe ubrania, w tym spodnie, koszule czy kurtki kupisz z rabatami od 30 do 70%!

Wyraź siebie i dołącz do naszej akcji! Wpadnij do specjalnej jeansowej strefy w Designer Outlet Warszawa w dniach 10-12 września, gdzie pod okiem stylistów z Floating Jeans będziesz miał możliwość spersonalizowania odzieży jeansowej. Hafty, printy, naszywki… Spraw, by Twoje ubrania stały się niepowtarzalne!

W dniach 7-12 września zrób zakupy w salonach Designer Outlet Warszawa za min. 200 zł i okaż paragon w jeansowej strefie lub oddaj nam swoje niepotrzebne jeansowe ubranie, odbierz voucher na customizację i ozdób z nami swoje jeansy. W specjalnej strefie znajdziesz skrzynię na niepotrzebną odzież jeansową. Zebranym ubraniom nowe życie nada Fundacja Eco Textil, a dochód ze zbiórki przeznaczymy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych.

Regulamin akcji dostępny TUTAJ

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia

Marka OCHNIK dołącza się do zbiórki na walkę z COVID-19 prowadzonej przez Fundację Siepomaga.

Ty też możesz pomóc – całkowity dochód ze sprzedaży portfeli w kształcie serca zostanie przekazany na doposażenie szpitali w niezbędny sprzęt.
Portfel dostępny tutaj: https://ochnik.com/sercedlaszpitali.html

_sercedlaszpitali_1080x1080.jpg
DOW_komunikat_marzec2020_Instagram_POST_1080x1080_PL_01.png

ważna informacja

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii informujemy, że wszystkie sklepy znajdujące się na terenie Designer Outlet Warszawa stosują się do wyżej wymienionego rozporządzenia. Przed wizytą w Designer Outlet Warszawa prosimy o telefoniczny kontakt z danym sklepem w celu upewnienia się, czy jest otwarty.

Wszelkie dalsze decyzje w tym zakresie podejmowane będą zgodnie z aktualnym stanem prawnym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz zaleceniami służb medycznych i sanitarnych.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Więcej informacji:
https://www.gov.pl/web/rozwoj/aktualizacja-rozporzadzenia-dotyczacego-handlu-w-galeriach

Zapakuj swoje prezenty za darmo!

Do 23 grudnia wszyscy klienci Designer Outlet Warszawa mogą skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów. Stoisko znajduje się przy punkcie informacyjnym.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek – 16:00 – 20:00
Piątek – sobota – 10:00 – 22:00
Niedziela – 10:00 – 21:00

Serdecznie zapraszamy!

DOW_prezenty_2019_promocje_740x740_013.jpg
Listy_do_Swietego_Mikolaja_Dajar_Home_Garden__1080x1080.jpg

WYŚLIJ LIST DO MIKOŁAJA I WYGRAJ


W grudniu w salonie Dajar Home&Garden wszyscy chętni mają możliwość wysłania listu do Świętego Mikołaja!

List nie musi być tylko tekstem, może to być rysunek, kolaż, wycinanki, itp. Wystarczy przygotować swoją pracę kreatywną z wiadomością do świętego Mikołaja i do
18 grudnia wrzucić ją do specjalnej skrzynki w sklepie.

Na najlepsze prace czekają nagrody!

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta