buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
1
Prognoza pogody
1 1 -3
Pi -1-3
So -2-4
Ni -2-6
Po -3-7
Wt -5-5

Tefal Home&Cook

#bezpiecznie on-line

Zostając w domu nie musisz rezygnować z zakupów.

Outlet Tefal HOME&COOK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaprasza na wirtualną wizytę w sklepie w Designer Outlet Warszawa na WhatsApp!

Jak to działa?

- w aplikacji WhatsApp wybierz numer +48 532 458 227

- uruchom połączenie wideo i porozmawiaj z ekspertem, który opowie o produktach, doradzi najlepsze rozwiązanie oraz pomoże w pierwszym uruchomieniu sprzętu.

Płatności za wybrany produkt dokonasz Blikiem lub przelewem, a sklep dostarczy go do Ciebie za darmo!

Z usługi możesz skorzystać w godzinach 10:00-20:00 od poniedziałku do soboty.

Gotowi na wirtualny shopping?

Sklep Tefal Home & Cook oferuje zarówno elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego jak ekspresy automatyczne do kawy KRUPS jak i bogaty asortyment garnków, patelni i innych drobnych sprzętów  wyprodukowanych dbając o najlepszą jakość. W ofercie jest także marka WMF założona w 1853 roku, która spełnia najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności.
Firmie od samego początku przyświeca filozofia ustanawiania nowych trendów i standardów codziennego życia, dlatego u podstaw sukcesu koncernu leży konsekwentna polityka dotycząca produktów, które wyróżniają się na świecie. Asortyment dostępny jest w cenach niższych od 30 do 70 procent w stosunku do cen w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Tefal Home&Cook

Designer Outlet Warszawa
Sklep 080
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 750 54 30

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta