buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
12
Prognoza pogody
12 12 4
Wt 126
Śr 128
Cz 148
Pi 168

Camicissima

90 lat historii przekazywanej od czterech pokoleń, ponad 350 butików w 30 krajach na całym świecie, marka w 100% włoska, która produkuje koszule od 1931 roku: Camicissima. 
W świecie koszul zaoferujemy Ci nieskończenie wiele modeli, kolorów i wzorów: od najbardziej klasycznych, przez szykowne i eleganckie z kolekcji Permanent i Classic, aż po najmodniejsze i zgodne z najnowszymi trendami z linii Trendy. Wszystkie koszule są wykonane ze 100% bawełny.
W naszych sklepach znajdziesz nieskończenie wiele wzorów i kolorów! Od bardziej formalnych modeli z kolekcji Permanent, aby wyglądać szykownie i elegancko, po najmodniejsze fasony zgodne z najnowszymi trendami z linii Trendy. Wszystkie koszule są wykonane ze 100% bawełny. 
Wizytówką marki jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju kolekcja No Iron. Koszule i spodnie No Iron, wykonane ze 100% bawełny, nie wymagają prasowania i zachowują idealny wygląd przez cały dzień.
Dodatkową zaletą jest to, że każdą koszulę Camicissima można spersonalizować poprzez wyhaftowanie inicjałów lub symbolu szczęścia bezpośrednio w butiku i w ciągu zaledwie 6 minut. Ofertę Camicissima uzupełnia szeroki wybór spodni, dzianin, odzieży wierzchniej i akcesoriów, w tym krawatów i kolorowych szali, aby stworzyć total look we włoskim stylu

Camicissima

Designer Outlet Warszawa
Sklep 013
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 607 820 420

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta