buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
14
Prognoza pogody
14 14 13
Śr 1611
Cz 1410
Pi 107
So 116
Ni 115

Boss Outlet

Świat HUGO BOSS, na który składają się BOSS, BOSS Green i HUGO tworzy jedyne w swoim rodzaju portfolio mody. Każda z marek ma własny profil i odrębną tożsamość, ale wszystkie łączy dobór najwyższej klasy materiałów, perfekcja krojów oraz mistrzostwo wykonania. Buty i dodatki, a także produkowane na licencji zegarki, okulary oraz perfumy idealnie uzupełniają każdą kolekcję.

 

BOSS Menswear

Główna marka BOSS uosabia autentyczny, dyskretny luksus. W ramach kolekcji męskiej oferuje zarówno nowoczesne, ekskluzywne ubiory biznesowe i wieczorowe, jak i odzież sportową. Oryginalne fasony i wysokogatunkowe materiały w połączeniu z doskonałym stylem podkreślają osobowość mężczyzny. Dają mu komfortowe poczucie, że jest świetnie ubrany w każdej sytuacji.

 

BOSS Green to aktywna sportowa linia HUGO BOSS, która zaciera granice między modną odzieżą na co dzień i funkcjonalną odzieżą do gry w golfa. Kolekcja łączy modę, lifestyle i sport oraz oferuje ekspresyjne, dynamiczne stylizacje w intensywnych kolorach.

 

HUGO, najbardziej nowatorska marka HUGO BOSS, jest uosobieniem awangardowego stylu i nowoczesnego, miejskiego szyku. Oferuje najnowsze trendy w modzie biznesowej i rekreacyjnej, podkreślając niezmiennie niezależność stylu.

Boss Outlet

Designer Outlet Warszawa
Sklep P49
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 727 14 87

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta