buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
5
Prognoza pogody
5 6 2
Śr 52
Cz 42
Pi 73
So 147
Ni 99

Boss Outlet

Świat HUGO BOSS, na który składają się BOSS, BOSS Green i HUGO tworzy jedyne w swoim rodzaju portfolio mody. Każda z marek ma własny profil i odrębną tożsamość, ale wszystkie łączy dobór najwyższej klasy materiałów, perfekcja krojów oraz mistrzostwo wykonania. Buty i dodatki, a także produkowane na licencji zegarki, okulary oraz perfumy idealnie uzupełniają każdą kolekcję.

BOSS Menswear

Główna marka BOSS uosabia autentyczny, dyskretny luksus. W ramach kolekcji męskiej oferuje zarówno nowoczesne, ekskluzywne ubiory biznesowe i wieczorowe, jak i odzież sportową. Oryginalne fasony i wysokogatunkowe materiały w połączeniu z doskonałym stylem podkreślają osobowość mężczyzny. Dają mu komfortowe poczucie, że jest świetnie ubrany w każdej sytuacji.

BOSS Green to aktywna sportowa linia HUGO BOSS, która zaciera granice między modną odzieżą na co dzień i funkcjonalną odzieżą do gry w golfa. Kolekcja łączy modę, lifestyle i sport oraz oferuje ekspresyjne, dynamiczne stylizacje w intensywnych kolorach.

HUGO, najbardziej nowatorska marka HUGO BOSS, jest uosobieniem awangardowego stylu i nowoczesnego, miejskiego szyku. Oferuje najnowsze trendy w modzie biznesowej i rekreacyjnej, podkreślając niezmiennie niezależność stylu.

Boss Outlet

Designer Outlet Warszawa
Sklep 001
Puławska 42E
05-500 Piaseczno

+48 22 727 14 87

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta