buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
24
IIdőjárás előrejelzés
24 24 16
Ked 2113
Sze 1812
Csü 1710
Pén 1811
Szo 1312

DEUTSCHE AM & PRÔM

Firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), będąca częścią grupy Deutsche Bank, przejęła w czerwcu 2017 roku trzy centra outletowe należące do funduszu Peakside Capital.

DEUTSCHE AM

Deutsche Asset Management inwestuje w nieruchomości od ponad 40 lat. Działalność nieruchomościowa jest częścią platformy alternatywnej i ma ponad 410 pracowników na całym świecie. Aktywa w zarządzaniu na 31 marca 2017 roku wynosiły 54,6 mld dol. / 51,0 mld euro. Deutsche Asset Management oferuje szeroki zakres strategii i rozwiązań zróżnicowanych pod względem profilu ryzyka do zysku oraz regionu, w tym nieruchomości bazowe, wartość dodaną, papiery wartościowe spółek nieruchomościowych, dług oraz okazje specjalne. Działalność w zakresie inwestycji nieruchomościowych charakteryzuje się zdyscyplinowanym podejściem do inwestycji i ma na celu uzyskanie atrakcyjnych długofalowych stóp zwrotu ważonych ryzykiem, jednocześnie oferując ochronę kapitału i dywersyfikację klientom, wśród których znajdują się agencje rządowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne i emerytalne oraz klienci indywidualni na całym świecie. Więcej informacji na temat naszych możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

PRÔM PEAKSIDE ROS OUTLET MANAGEMENT

PRÔM to przedsięwzięcie joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

PRÔM jest w Polsce operatorem Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec oraz Fashion Outlet Kraków.

Peakside Capital inwestuje w różnego rodzaju nieruchomości w Niemczech oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Znajduje cele inwestycyjne, realizuje transakcje oraz świadczy usługi w zakresie zarządzania aktywami i funduszami na rzecz zarządzanych funduszy i inwestorów kwalifikowanych. Firma Peakside Capital powstała w 2010 roku i jest własnością partnerów. Zatrudnia ponad 40 osób, w tym 20 w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w imieniu wielu funduszy i osób indywidualnych w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej wartości przekraczającej 1 mld euro.

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie.

Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów.

ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę  z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdánsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.

Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Kívánságlista

A kívánságlista üres