buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
12
12 11 10
Cz 148
Pi 139
So 1411
Ni 1310
Po 1210

DEUTSCHE AM & ROS

Firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), będąca częścią grupy Deutsche Bank, przejęła w czerwcu 2017 roku trzy centra outletowe należące do funduszu Peakside Capital.

DEUTSCHE AM

Deutsche Asset Management inwestuje w nieruchomości od ponad 40 lat. Działalność nieruchomościowa jest częścią platformy alternatywnej i ma ponad 410 pracowników na całym świecie. Aktywa w zarządzaniu na 31 marca 2017 roku wynosiły 54,6 mld dol. / 51,0 mld euro. Deutsche Asset Management oferuje szeroki zakres strategii i rozwiązań zróżnicowanych pod względem profilu ryzyka do zysku oraz regionu, w tym nieruchomości bazowe, wartość dodaną, papiery wartościowe spółek nieruchomościowych, dług oraz okazje specjalne. Działalność w zakresie inwestycji nieruchomościowych charakteryzuje się zdyscyplinowanym podejściem do inwestycji i ma na celu uzyskanie atrakcyjnych długofalowych stóp zwrotu ważonych ryzykiem, jednocześnie oferując ochronę kapitału i dywersyfikację klientom, wśród których znajdują się agencje rządowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne i emerytalne oraz klienci indywidualni na całym świecie. Więcej informacji na temat naszych możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

ROS RETAIL OUTLET MANAGEMENT

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie.

Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów.

ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę  z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.

Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta