buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
25
Wettervorhersage
25 25 19
Mi 2616
Do 2618
Fr 2518
Sa 2118
So 2016

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

NOWOŚCI & WYDARZENIA

PRZYGOTUJ SIĘ NA MARATON ZAKUPÓW!

Do biegu, gotowi, start!

W dniach 28.09 - 03.10 zapraszamy na Maraton Zakupów w Designer Outlet Warszawa! Czekają na Was wyjątkowe promocje nawet do -80%, specjalne rabaty i oferty na produkty najlepszych marek.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy!

Lista promocji zostanie opublikowana 25.09 (piątek).

DO_MaratonZakupow_wrzesien2020_ReklamaFB_InstagramPOST_1080x1080_011.png
DOW_JEANS_wrzesien_2020_INSTASTORIES.png

Tydzień pełen rabatów 30-70% - 7-12 września

#Jeanswmoimstylu

Kochamy jeans! Jest ponadczasowy, zawsze w trendzie, niepowtarzalny… taki jak Ty!

Podczas akcji #Jeanswmoimstylu w Designer Outlet Warszawa najmodniejsze jeansowe ubrania, w tym spodnie, koszule czy kurtki kupisz z rabatami od 30 do 70%!

Wyraź siebie i dołącz do naszej akcji! Wpadnij do specjalnej jeansowej strefy w Designer Outlet Warszawa w dniach 10-12 września, gdzie pod okiem stylistów z Floating Jeans będziesz miał możliwość spersonalizowania odzieży jeansowej. Hafty, printy, naszywki… Spraw, by Twoje ubrania stały się niepowtarzalne!

W dniach 7-12 września zrób zakupy w salonach Designer Outlet Warszawa za min. 200 zł i okaż paragon w jeansowej strefie lub oddaj nam swoje niepotrzebne jeansowe ubranie, odbierz voucher na customizację i ozdób z nami swoje jeansy. W specjalnej strefie znajdziesz skrzynię na niepotrzebną odzież jeansową. Zebranym ubraniom nowe życie nada Fundacja Eco Textil, a dochód ze zbiórki przeznaczymy na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych.

Regulamin akcji dostępny TUTAJ

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia

Marka OCHNIK dołącza się do zbiórki na walkę z COVID-19 prowadzonej przez Fundację Siepomaga.

Ty też możesz pomóc – całkowity dochód ze sprzedaży portfeli w kształcie serca zostanie przekazany na doposażenie szpitali w niezbędny sprzęt.
Portfel dostępny tutaj: https://ochnik.com/sercedlaszpitali.html

_sercedlaszpitali_1080x1080.jpg
DOW_komunikat_marzec2020_Instagram_POST_1080x1080_PL_01.png

ważna informacja

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii informujemy, że wszystkie sklepy znajdujące się na terenie Designer Outlet Warszawa stosują się do wyżej wymienionego rozporządzenia. Przed wizytą w Designer Outlet Warszawa prosimy o telefoniczny kontakt z danym sklepem w celu upewnienia się, czy jest otwarty.

Wszelkie dalsze decyzje w tym zakresie podejmowane będą zgodnie z aktualnym stanem prawnym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz zaleceniami służb medycznych i sanitarnych.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Więcej informacji:
https://www.gov.pl/web/rozwoj/aktualizacja-rozporzadzenia-dotyczacego-handlu-w-galeriach

Zapakuj swoje prezenty za darmo!

Do 23 grudnia wszyscy klienci Designer Outlet Warszawa mogą skorzystać z bezpłatnej usługi pakowania prezentów. Stoisko znajduje się przy punkcie informacyjnym.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek – 16:00 – 20:00
Piątek – sobota – 10:00 – 22:00
Niedziela – 10:00 – 21:00

Serdecznie zapraszamy!

DOW_prezenty_2019_promocje_740x740_013.jpg
Listy_do_Swietego_Mikolaja_Dajar_Home_Garden__1080x1080.jpg

WYŚLIJ LIST DO MIKOŁAJA I WYGRAJ


W grudniu w salonie Dajar Home&Garden wszyscy chętni mają możliwość wysłania listu do Świętego Mikołaja!

List nie musi być tylko tekstem, może to być rysunek, kolaż, wycinanki, itp. Wystarczy przygotować swoją pracę kreatywną z wiadomością do świętego Mikołaja i do
18 grudnia wrzucić ją do specjalnej skrzynki w sklepie.

Na najlepsze prace czekają nagrody!

Ihre Wunschliste

Ihre Wunschliste enthält keine Angebote