buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
12
Prognoza pogody
12 12 4
Wt 126
Śr 128
Cz 148
Pi 168
Otwarte dzisiaj - Zamknięte dzisiaj

Szalony Tydzień dobiegł końca! Jeśli odebrałeś bon zniżkowy, pamiętaj aby zrealizować go do 6 listopada 2021 r. Swój bon znajdziesz w zakładce historia po zalogowaniu do aplikacji.

Przyjdź do wybranego sklepu (jego nazwa znajduje się na bonie), zrób zakupy zgodnie z warunkami bonu i aktywuj zniżkę kodem PIN podanym przez obsługę. Okaż sprzedawcy numer swojego bonu i ciesz się zakupami!

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta