buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
15
Prognoza pogody
15 15 12
Pi 1412
So 2313
Ni 2417
Po 2416
Wt 1716

W celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom Designer Outlet Warszawa, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, zostały wprowadzone poniższe zalecenia i środki ostrożności:

Zakrywanie ust i nosa
Wszystkie osoby przebywające na terenie centrum są zobowiązane do zakrycia ust i nosa.

Pracownicy są zaopatrzeni w środki ochrony osobistej – rękawiczki, maseczki lub przyłbice. Na terenie centrum istnieje możliwość zakupu maseczek.

Zachowanie bezpiecznego dystansu
Prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu w sklepach i na pasażu.

Płatności zbliżeniowe
Zachęcamy do korzystania z płatności zbliżeniowych. Terminale płatnicze w sklepach oraz w punkcie informacyjnym są regularnie dezynfekowane.

Higiena rąk
Przypominamy, aby regularnie, często i dokładnie myć ręce wodą z mydłem i dezynfekować osuszone dłonie płynem do dezynfekcji.

Dezynfekcja
Zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji toalet, części wspólnych centrum oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi/przyciskami (m.in. bankomaty, automaty). Dla Państwa komfortu zapewniliśmy także płyny do dezynfekcji przy wejściach do centrum i na jego terenie.

Strefa gastronomiczna
Przy jednym stoliku może siedzieć 1 osoba lub rodzina/osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.

Do zobaczenia w Designer Outlet Warszawa!
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY 10.00 – 22.00

 

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta