buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
3
Prognoza pogody
3 3 1
Ni 20
Po 1-1
Wt 10
Śr 1-2
Cz -2-2

DESIGNER OUTLET WARSZAWA

NOWOŚCI & WYDARZENIA

28.11.2020

Zapraszamy na #bezpiecznezakupy

Drodzy Klienci,
cieszymy się, że możemy Was ponownie gościć w Designer Outlet Warszawa.
Zapraszamy na świąteczne zakupy pełne radości, magii i cen niższych od 30 do 70% w porównaniu do regularnych centrów handlowych. Niezmiennie dbamy o Wasze bezpieczeństwo i zachowujemy najwyższe standardy sanitarne, abyście czuli się komfortowo w Designer Outlet Warszawa.

Tęskniliśmy za Wami!

aktualnosci.jpg
DOW_karta_2020_Teaser_Third_1462x1462_01.jpg

07.11.2020

karty podarunkowe - informacja

Szanowni Klienci,

W związku z decyzją o ograniczeniu handlu detalicznego i zamknięciu większości sklepów w galeriach handlowych karty podarunkowe, których ważność wygasa w czasie ograniczenia funkcjonowania galerii handlowych zostaną bezpłatnie przedłużone o ten okres.

W celu przedłużenia ważności karty podarunkowej, która wygasła w trakcie ograniczenia funkcjonowania galerii, każdy Posiadacz karty proszony jest o kontakt, najpóźniej 2 tygodnie po zniesieniu ograniczeń. Datą wyjściową do przedłużenia ważności kart jest data ponownego otwarcia sklepów w galeriach handlowych.

W związku z zaistniałą sytuacją wszystkie zamówienia Click&Collect będą zrealizowane po zniesieniu ograniczeń handlu detalicznego w galeriach handlowych.

Prosimy o kierowanie wszelkich reklamacji oraz zapytań na adres mailowy: karta@emlpayments.com lub o kontakt telefoniczny: (22) 490 69 23.

06.11.2020

ważna informacja!

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 06 listopada 2020 roku informujemy, że wszystkie sklepy znajdujące się na terenie Designer Outlet Warszawa stosują się do w/w rozporządzenia.

Przed wizytą w naszym centrum prosimy o kontakt telefoniczny z danym sklepem w celu upewnienia się czy jest otwarty.

Wszelkie dalsze decyzje w tym zakresie podejmowane będą zgodnie z aktualnym stanem prawnym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej oraz zaleceniami służb medycznych i sanitarnych.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Dzie__kujemy_.png
DO_VIP_Sale_pazdziernik2020_teaser_third_740x740_01.jpg

tylko dla członków vip club

nawet -20% dodatkowego rabatu

VIP SALE to wyjątkowa akcja od 19-go do 24-go października

  • Zapisz się do  VIP Club i odbierz e-mail z zaproszeniem do udziału w akcji VIP SALE

  •  Twój e-mail z zaproszeniem będzie posiadał unikalny kod upoważniający do jednorazowego otrzymania Karty VIP SALE wydawanej w Punkcie Informacyjnym Designer Outlet Warszawa

  • Okaż e-mail z unikalnym kodem w Punkcie Informacyjnym (w formie wydruku lub na smartfonie) w terminie akcji, od 19 do 24 października 2020r. i odbierz swoją Kartę VIP SALE

  •  Karta VIP SALE upoważnia do otrzymania dodatkowego rabatu na cały asortyment:-10% lub -20% od ceny outlet, na zakupy w pięciu wybranych sklepach partnerskich akcji

Partnerami programu VIP Club w ramach akcji VIP SALE w dniach 19-24 października 2020 r.
są marki:

4F, Armani, Bestbrands, Bianca, Big Star, Bugatti/Calamar, Castellani, Crocs, Cross Jeans,
Dajar, Digel, Ecco, Furla, Gabor, Geox, Humkemoller, Italian Fashion, Joop!, Lavard, Lee
Cooper, Lirene, Liu Jo, Lola Points, Manila Grace, Mammut, Marilyn, Mustang, New Balance,
Only, Optyk Mikulscy, Outly, Pepe Jeans, Pinko, Pierre Cardin, Puccini, Salewa Salomon,
Samanta, Samsonite, Tefal Home&Cook, Tom Tailor, Villeroy&Boch, Willsor, Wittchen, Wittchen
Travel


Wysokość dodatkowego rabatu została określona przez Partnera Akcji.

OCHNIK wspiera polską służbę zdrowia

Marka OCHNIK dołącza się do zbiórki na walkę z COVID-19 prowadzonej przez Fundację Siepomaga.

Ty też możesz pomóc – całkowity dochód ze sprzedaży portfeli w kształcie serca zostanie przekazany na doposażenie szpitali w niezbędny sprzęt.
Portfel dostępny tutaj: https://ochnik.com/sercedlaszpitali.html

_sercedlaszpitali_1080x1080.jpg

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta