buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
5
Prognoza pogody
5 6 2
Śr 52
Cz 42
Pi 73
So 147
Ni 99
Otwarte dzisiaj 10:00 - 22:00 Zamknięte dzisiaj

lista otwartych sklepów

Z uwagi na dynamiczną sytuację, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z danym sklepem w celu upewnienia się, czy jest on otwarty.

lindt_banner__740x740.jpg

Lindt

Czynny codziennie w godzinach pracy centrum:

Poniedziałek - sobota 10.00 -22.00
Niedziela handlowa 10.00 – 21.00

W kiosku firmowym LINDT znaleźć można szeroki wybór najbardziej wyszukanych specjałów przygotowanych z pasją przez Maîtres Chocolatiers LINDT. Odkryjesz tu bogactwo czekolad LINDT, poznasz swoje ulubione smaki oraz znajdziesz oferty specjalne i promocje, a także przepięknie zapakowane prezenty na każdą okazję. Każda wizyta w LINDT stanowi niezapomniane przeżycie.

lola points

Perfumeria Lola Points jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

W perfumerii Lola Points znajdziecie Państwo pełen wachlarz oryginalnych produktów znanych i światowych marek kosmetycznych, od perfum przez pielęgnację twarzy, ciała i włosów po kosmetyki do makijażu, a to wszystko w cenach nawet do 80% niższych niż w tradycyjnych perfumeriach stacjonarnych. Często organizujemy eventy wyprzedażowe połączone z pokazami lub lekcjami makijażu oraz kiermasze okazjonalne.
 

lola_points.jpg
safe_shopping.jpg

optyk mikulscy

Salon Optyk Mikulscy jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 20:00 i w soboty w godzinach 10:00 – 18:00.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta